Apple iPhone 6 Etkinliği Başlamadan Twitter'da TT Oldu!

Apple iPhone 6 Etkinliği Başlamadan Twitter'da TT Oldu!

iPhone 6 için milyonlarca kişi saatlerini kurmuş bir halde Apple'ın 20.00'da  sunacağı etkinliği bekliyor. Bu etkinlikte iPhone 6 ve diğer merakla beklenen cihazlar tanıtılacak.

Apple eski hatıralarını tekrar yaşamak için iPhone 6'yı Kaliforniya'da düzenleyeceğii bir etkinlikte tanıtacak. Türkiye saatiyle 20.00'da başlayacak olan lansman için neredeyse her şey hazır durumda. Apple hayranları ve yüzlerce basın mensubu bu etkinlik için ülkeye akın etmiş durumdalar. Gerçekten de diğer telefon firmalarına oranla en çok konuşulan şirket şüphesiz Apple. Bunun sebebi bizce her sene geliştirdiği ve daha güzel bir hale getirdiği iPhone'un büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olması.

Kaliforniya'da etkinliğin yapılacağı salona canlı yayın için onlarca kamera kurulmuş ve davetliler de yavaş yavaş içeriye girmeye başlamış durumdalar. Apple bu tanıtımın hatasız olması için büyük çaba sarf ediyor ve gerçekten de başarılı bir etkinlik göreceğiz gibi. Henüz canlı yayın başlamadan Apple'ın oluşturduğu #AppleLive etiketi Twitter'da dünya gündemine oturdu. Dünya gündemi sıralamasında 1 ve 2. sırada gidip gelen etiket canlı yayın başladığında en üst sıradan aşağıya düşmeyecektir. Bu etiket sayesinde dünyanın dört bir tarafından Tweet'ler kesintisiz olarak paylaşılıyor. Twitter'ın yanı sıra diğer sitelerde de bu etkinliğin izlerine rastlamak mümkün. Bakalım Apple bize nasıl bir etkinlik sunacak.

Aşağıdaki pencereden son atılan Tweet'leri takip edebilirsiniz.


iPhone 6, 3 Farklı Renk Seçeneğiyle Satışa Sunulacak

iPhone 6 Tanıtımına Saatler Kala Yeni Bilgiler Sızdı

YORUMLAR