Apple iPhone 7'nin 2016 Yılının En İnce Telefonu Olacağı İddia Ediliyor

Apple iPhone 7'nin 2016 Yılının En İnce Telefonu Olacağı İddia Ediliyor

iPhone 7 hakkında iddialar bitmiyor. Hemen her gün hakkında yeni bir iddia duyduğumuz iPhone 7’nin Apple’ın en ince cihazı olacağı iddia edildi.

Yeni ortaya atılan bir iddia iPhone 7’nin sadece Apple’ın değil 2016 yılının en ince telefonu olacağı konusunda oldukça ısrarcı. Bu iddianın kaynağı ise artık kendisini iPhone bilirkişisi ilan etmiş olan Apple teknoloji yazarlarından Ming-Chi Kuo.

Bu şahıs, şimdiye kadar iPhone’lar hakkında ne iddia etiyse yüzde 70-80 oranında tutturabilmesiyle ünlü. Ming-Chi Kuo aslında sadece iPhone’lar için kehanetlerde bulunmuyor iPad ve Mac cihazlar da bu girişimlerinden payına düşeni alıyorlar. Kuo Apple iPhone 7 için Force Touch, alüminyum 7.000 kasa, 3D kamera ve benzeri birçok özelliği arka arkaya sıralamıştı. Kuo şimdi de iPhone 7’nin 2016 yılının en ince akıllı telefonu olacağını iddia etti. Ancak doğal olarak bir birim telaffuz etmedi.

Şöyle bir düşünecek olursak; şu anda dünyanın en ince telefonu Gionee Elife S5.1 teknoloji literatüründe yerini almış vaziyette. Bakalım iPhone 7 bizi ne kadar şaşırtacak.

Apple iPhone 7, Ekranıyla Akıllı Telefon Tarihini Yeniden Yazabilir

iPhone 7'nin 7 Özelliği Hakkında Uzman Görüşleri

YORUMLAR