Apple iPhone 7’nin En Önemli Özelliklerinden Biri Sızdırıldı

Apple iPhone 7’nin En Önemli Özelliklerinden Biri Sızdırıldı

Apple iPhone 7, sene sonuna kadar pek çok konuda manşet olacak. Şimdiden iddialara ve sızıntı haberlere alışmak lazım. Son gelen haber de Apple iPhone 7 serisini bekleyenleri yakından ilgilendiriyor. 

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus çıktığı zaman hakkında pek çok haberi de beraberinde getirmiş ve çeşitli testlere maruz kalmışlardı. Bu testler genellikle acımaz dayanıklılık testlerinden oluşuyordu ki, bir tanesi çok tartışma yaratmıştı. iPhone 6’lar ceplerde bükülebiliyorlardı. Aşağıda bu iddianın testini izleyip yeniden hatırlayalım. 

Bu durum uzun süre konuşuldu, üzerine neredeyse şarkılar yazılacaktı ama Allah'tan böyle bir şey olmadı.

iPhone 7 hakkında sızan haberlerden şimdiye kadar en önemlisi bu cihazın bükülemeyeceği hakkında gelmiş bulunuyor. iPhone 7’dse kullanılacak olan alüminyum alaşımı, şimdiye kadar hiçbir Apple iPhone ürünündekine benzemeyecek. Bu gelişme Apple’ın bükülme testlerini ve haberlerini ciddiye aldığının bir göstergesi elbette. Apple ürünleri hakkında hiçbir eleştiriyi kabul etmiyor, bir aksaklık varsa hemen önlem almaya çalışıyor. 

Apple Watch Sports’da kullanılan alüminyum alaşımın, iPhone 7’de de kullanılacağı haberi bugün sızdırıldı. Yani haber çok taze. Haberdeki en önemli detay ise Alüminyum 7000 adı verilen bu alaşımın bisikletlerde de kullanıldığı. Sanırız bu örnek kafalarda yeterli bir fikir oluşturmuştur.

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

iPhone 7'de Kullanılacak Ekran Teknolojisi Belli Oldu

iPhone 7 İçin En Uçuk 2 Tasarım, Biri Gerçeği Yansıtıyor Olabilir mi?

YORUMLAR