Apple iPhone 7'nin Yeni Bir Tasarımı Daha İnternete Sızdı

Apple iPhone 7'nin Yeni Bir Tasarımı Daha İnternete Sızdı

Apple iPhone 7 tasarımları internete sızıyor. Ancak bunlardan hangisinin gerçek iPhone 7 olabileceğini kestirmek mümkün değil. İnternete yeni sızan bir iPhone 7 tasarımı, şimdiye kadar yapılan en mantıklı tasarım olarak değerlendirildi. 

iPhone 7 çıkmadan bu haberler durmayacak. Her hafta bir iPhone 7 tasarımı bir şekilde internette boy göstereceğe benziyor. Bunun sebebi tasarımcıların Apple’a kendini göstermek istemesinden kaynaklanıyor. Bir şekilde Apple’ın dikkatini çekmek için son derece mükemmel tasarımlar, internette en çok takip edilen teknoloji sayfalarına sızdırılıyor.

Apple’ın bu tasarımları yapanları işe alıp almadığını bilmiyoruz. Bu tasarımlar bir süre paylaşıldıktan sonra yok oluyorlar. Genellikle ürün çıktığı zaman da bu görüntülenen tasarımlara pek de benzemiyor.

Yeni iPhone 7 tasarımı ise Home tuşu son derece akıllıca kullanıldığı için dikkati çekmiş olmalı. Çünkü dev ekran içine gömülmüş olan Home tuşu, cihazı olduğundan daha özgür kılmış gibi görünüyor. iPhone 7 kamerasının çok muazzam olacağını "iPhone 7'den Sürpriz: Dual Kamera, Geniş açı ve Telefoto Özelliği" haberimizde paylaşmıştık. Bu haber oldukça yeni, ancak yukarıdaki tasarım kameranın özelliklerinin bilincinde olarak tasarlanmış gibi görünüyor. Çünkü tasarımcı kameraya hızlı ulaşmak için ekstra dokunmatik bir alanı hemen Home tuşunun yanına yerleştirmiş. Tasarımın üst kısmında ise hem telefoto, hem de geniş açı için iki lens bulunduğu gözden kaçmıyor. 

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

Apple iPhone 7’nin En Önemli Özelliklerinden Biri Sızdırıldı

Google Nexus 2015'in, iPhone 7 ve Samsung Note 5'i Sarsacak Bir Planı Var

YORUMLAR