Apple, iPhone'a Geçmek İsteyenleri 'Gaza Getiren' Klipler Yayınladı

Apple, iPhone'a Geçmek İsteyenleri 'Gaza Getiren' Klipler Yayınladı

Apple, Android kullanıcılarını iPhone'lara geçmeye ikna etmek için bu  hususta asla ama asla çekingen ve ürkek davranmadı. Yüreğindekini ortaya koymakla nam salan pazarlama taktikleri, hep ses getirdi.

Elbette pazarlama harcadığı paranın da son derece geniş bütçeler içerdiğini kimseden saklamayan Apple yeni kampanyasında, bir avuç yeni uçuk kaçık ikna yöntemlerini yine gözler önüne seriyor.  Ne demişler "ah iki gözüm, parama geçer sözüm".

Apple 2014 yılında cihaz mültaclerine dev bir "aygıt değiştirme rehberi" sunmuştu. Hatta bununla da kalmamış 2015 yılında, Apple Music çıkmadan önce bile ilk olarak uygulamanın Android uygulamasını çıkarmıştı.

Apple şimdi daha etkili bir yol deniyor ve son derece minimal ve yaratıcı sekanslardan oluşan reklam filmleriyle, neden cihazımızı bir iPhone ile değiştirmeniz gerektiğini kullanıcılara empoze etmeye devam ediyor. Reklamların özünde, telefonu neden değiştirmek isteyeceğimiz kısa ve öz bir biçimde ifade ediliyor. Adına "Switch" dediği ve aslında bir süredir yayında olan sitede Apple, Android'den iOS'a geçişi nasıl yapacağımıza ilişkin basit bir anlatım teknikleriyle, iOS üzerine ve kendine has uygulamalarına yoğunlaşıyor, bunu da hiç konuyu dolandırmadan, herkesin anlayabileceği bir şekilde "taşı gediğine koyarak" yapıyor.

iPhone Gizlilik Klibi

iPhone Daha Hızlı Klibi

iPhone ile Müzik Daha Keyifli Klibi

iPhone'a Sıçrayıverin Klibi

iPhone 8'in Tasarımına Dair En Güçlü İddia Ortaya Çıktı

iPhone 8'in Yeni Konsept Tasarımı Cihaz Hakkında Bilgiler Veriyor

iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR