Apple iWatch Test Edilmeye Başlandı

Giyilebilir teknolojinin ilk ciddi örneklerinden biri olmaya aday Apple iWatch isimli cihazın varlığına dair birçok iddia ortaya atıldı. Bununla birlikte iddiaların gerçekçi olduğunu da zaman için öğrenmiş olduk. Son gelen bilgilere göre Apple, söz konus

Apple iWatch Test Edilmeye Başlandı

Giyilebilir teknolojinin ilk ciddi örneklerinden biri olmaya aday Apple iWatch isimli cihazın varlığına dair birçok iddia ortaya atıldı. Bununla birlikte iddiaların gerçekçi olduğunu da zaman için öğrenmiş olduk. Son gelen bilgilere göre Apple, söz konusu ürünle ilgili çalışmalarında son aşamaya geldi ve ürünü günlük yaşamda test etmeye başladı.

MacUser isimli mecranın elde ettiği fotoğrafa baktığımızda 1.8 inçlik ekranı bulunan bir iWatch ile karşılaşıyoruz. Deri kordona sahip ürünün saat ekranı ve dış bölümü bir Apple ürünü olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Diğer yandan söz konusu cihazın 1.5 inç büyüklüğünde olacağını öne sürenlerin bulunduğunu da ekleyelim.

Edinilen bilgiler Apple’ın donanım üreticiliğini yapan Foxconn’ın bin adet örnek ürünü denenmesi amacıyla Apple’a gönderdiği yönünde. Economic Times’ın verdiği bu bilgiler Apple’ın söz konusu ürün üzerinde son derece dikkatli çalıştığını gösteriyor. Akıllı saat dünyasının Apple'ın bu ürünü tanıtmasıyla birlikte hareketleneceği tahmin etmek pek de zor değil.

Google Glass ilk defa kaybedildi

YORUMLAR