Apple Music ile Sanatçılar İstediklerini Paylaşabilecek

Apple Music ile Sanatçılar İstediklerini Paylaşabilecek

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından bir tanesi olan Apple, Beats'i de dahil ederek çıkaracağı yeni müzik servisi "Apple Music" içinde sanatçılara daha fazla kontrol imkanı sunacak.

9to5Mac'in elde ettiği bilgilere göre yakın zamanda çıkarılması beklenen Apple Müzik servisi, sanatçıların sadece en son çıkardıkları şarkıları paylaşmaları yerine, şarkılarına ait olan video kliplerini, konser bilgilerini, fotoğraflarını, demo şarkılarını ve hatta diğer sanatçıların bile şarkılarını paylaşabilme imkanı sunacak.

Sanatçıların dostu olan bir platform oluşturmak isteyen Apple, henüz bu sızan bilgileri resmi olarak onaylamadı. Fakat Haziran ayının ilk haftalarında çıkması beklenen servisin bu özelliklere sahip olması bekleniyor.

Apple Music'e abone olan kullanıcıların iTunes hesapları ile birlikte giriş sağladıktan sonra sanatçıların paylaştıkları içeriklere yorum yapabilme şansı olacağı da söyleniyor. Eğer bu tür bir özellik aktif olursa, sanatçılar ve hayranları arasında daha yakın bir bağ oluşacaktır.

Favori sanatçılarınızın dinlediği şarkılara kadar görebilmenizi sağlayacak servis, belki de onlarla iletişime bile geçme şansı sunacak. Kişisel olarak iPhone ya da iPad'e sahibi olmadığım için Apple Music çıktığında sadece deneyerek sizlerle servis hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Fakat son zamanlarda kullanabileceğiniz bir müzik servisi arıyorsanız, Türkiye'ye çıkış yaptığından beri kullandığım Spotify'ı kesinlikle öneririm. Kısa sürede çok hızlı gelişim göstererek mükemmel hale gelen Spotify'ı iOS cihaz sahipleri dışında Android ve Windows Phone sahipleri de aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak indirebilirler.

{program=29968}

Sağlam Bir Apple Kaynağı, iPhone 6S'in 10 Özelliğini Sızdırdı

YORUMLAR