Apple Music, iOS 8.4'ün Yayınlanmasıyla Birlikte Yayın Hayatına Başladı

Apple Music, iOS 8.4'ün Yayınlanmasıyla Birlikte Yayın Hayatına Başladı

Apple’ın iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için sunacağı yeni iOS güncellemesi 8.4 merakla bekleniyordu. Çünkü bu ayın başında Apple Dünya Genelinde Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC) duyurulan çevrimiçi müzik dinleme servisinin çok ötesinde Apple Music’i beraberinde getirecek bir güncellemeydi. Nihayet iOS kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Apple Music’i içeren iOS 8.4 güncellemesi yayınlandı.

Bugün iPhone, iPad ve 5. Nesil iPod Touch kullanıclarının eş zamanlı olarak kavuştuğu iOS 8.4 güncellemesiyle birlikte gelen en büyük yenilik hiç şüphesiz ki Apple Music servisi. Bu ayın başlarında duyurulan, popüler şarkıcıların eleştirilerine maruz kalan, Spotify’ın en büyük rakibi olarak gösterilen Apple Music’in merakla beklenmesinin en büyük sebeplerinden biri de ülkemizde uygun fiyatla sunulması. Aylık 10 TL gibi oldukça makul bir ücret ödeyerek Apple Music’in tüm içeriklerinden sınırsız bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz ailenizde başka bir iPhone veya iPad kullanıcısı varsa 14.99 TL karşılığında aile paketi satın alarak bu zevki birlikte yaşama şansına da sahipsiniz. Peki duyurulduğu günden bu yana dillerden düşmeyen Apple Music bizlere neler sunuyor?

Aylık 10 TL karşılığında yerli ve yabancı 30 milyondan fazla şarkıyı yüksek kalitede dinleyebilmenin yanı sıra hiçbir konserini kaçırmadığınız sanatçılarla doğrudan etkileşime geçebiliyor, 100’den fazla ülkede yayın yapan ve özel programların olacağı, popüler sanatçıların konuk edileceği belirtilen 7/24 müzik ziyafeti sunacak radyo kanalı Beats 1’i dinleme şansına erişiyorsunuz.

Tahmin edeceğiniz üzere akıllı asistan Siri ile entegre çalışan Apple Music’i içeren iOS 8.4 güncellemesini iTunes yazılımı aracılığıyla veyahut OTA yoluyla doğrudan cihazınız üzerinden kablosuz olarak alabiliyorsunuz.

YORUMLAR