Apple Music Uygulaması, iOS 8.4 ile Birlikte Yarın Akşam Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor

Apple Music Uygulaması, iOS 8.4 ile Birlikte Yarın Akşam Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor

Uzun bir süredir lafı geçen ve kullanıcılar arasında epey merak uyandıran Apple Music uygulaması yarın (30 Haziran) akşam saatlerinde iOS kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bir zamanlar Beats'in CEO koltuğunda oturan fakat şimdilerde Apple Music projesinin başında bulunan isim Ian Rogers'ın yaptığı açıklamalara göre servisin 18.00 sularında hizmete açılması planlanıyor.

Apple Music her ne kadar iOS 8.4 ile tüm kullanıcılara açılacak olsa da geliştiriciler servisin önizlemesine yakın bir zaman önce erişim sağladı. Apple'ın büyük beklentilerle hazırladığı ve geliştirdiği Apple Music'i çok daha yüksek kitlelere ulaştırmak adına Facebook sayafası dahi oluşturulmuş. Ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik ile Apple Music, yayın hayatına 19.00'da başlayacak. Şimdilik 25 bin parçaya sahip olan servisin yakın zamanda bu sayıyı 100 bin'e çıkarması planlanmakta.

3 aylık bir deneme sürümüne sahip olan Apple Music'in istenen başarıyı elde edip edemeyeceğini şu an için söylemek zor fakat neyse ki bunu öğrenmek için çok fazla beklemeyeceğiz.

Intel Compute Stick Ön Siparişte!

Lenovo, Ideacentre Stick 300'i Çıkartarak Intel'e Kafa Mı Tutuyor?

YORUMLAR