Apple Pay'in Çıkışı ile İlgili Detaylar Gelmeye Başladı

Apple Pay'in Çıkışı ile İlgili Detaylar Gelmeye Başladı

Teknoloji ilerliyor. Daha önce saatlerimizle alışveriş edebiliyorduk; artık bunu telefonlarımızla yapabileceğiz. Daha önce sizlerle paylaştığımız, Apple'ın yeni NFC ile alışveriş yapabilme özelliği, bugün yeni detaylar aldı. Apple Pay adlı sistem, beklediğimizden daha kısa zamanda bizlerle buluşabilir.

Daha önce Apple Pay'in 20 Ekim'de gösterilebileceği söylenmişti. Fakat yayılan bugünkü söylentilere göre, Apple Pay 18 Ekim'de bizlere tanıtılacak. Walgreens tarafından duyurulan bu haber, şu an mobil sektörde büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Özellikle Apple kullanıcıları böyle bir sistemin geliyor olması ihtimaline bile çok sevinmiş durumdalar.

Apple, yeni Apple Pay sistemi için daha önce yaptığı lansmanda zaten birkaç isim söylemişti. Henüz kesin bir çıkış tarihi konusunda bir açıklama yapmayan ünlü firma, bildiğimiz gibi haftaya iPad etkinliğini gerçekleştirecek. Apple Pay'in ise o etkinlikten 2 gün sonra sahalara çıkacağı düşünülüyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Telefonunuzla alışveriş yapabilme imkanınız olsa, bunu sık kullanır mıydınız? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşın.

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple, Beats Music'i Kapatabilir!

YORUMLAR