Apple Store Çalışanları Moda Eğitimi Alıyor

Apple Store Çalışanları Moda Eğitimi Alıyor

Apple, yakın zaman içerisinde piyasaya sunacağı ilk giyilebilir ürün olan Apple Watch'un satış rakamlarını yüksek tutabilmek için çalışanlarına moda eğitimleri vermeye başladı. Moda ile ne alaka demeyin. Apple Watch bir çok farklı model ve renk seçeneği ile birlikte geleceği için çalışanların kıyafetlerinize uyumlu modeller önermesi özellikle bayanların çok hoşuna gidecektir.

9to5Mac'in yaptığı habere göre Apple, mağazalarında çalışan tüm çalışanlara moda ile ilgili eğitim vererek Apple Watch'un çıkışına hazırlanıyor. Bu eğitimlerden sonra piyasaya çıkacak olan Apple Watch için Apple Store'lara gittiğinizde çalışanlar giyiminize ve yaşam tarzınıza göre farklı modeller önerebilecek. Normalde bu ütr teknolojik ürünlerde ilk değerlendireceğiniz kriter bütçenize uygun mu, ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu olmalı fakat Apple Watch biraz lükse kaçtığı için ihtiyaç ve beklentileriniz dışında kıyafetiniz ve tarzınız ile de uyumlu olabilecek.

Çok fazla renk ve model seçeneği sunulması, moda tutkunu kişilerin birden fazla Apple Watch almasını da sağlayabilir. Böylece farklı renk giyinmelerine rağmen, ille de Apple Watch takacam diyen kişiler farklı renklerde Apple Watch alacaklardır.

Apple, mağaza çalışanlarını bu şekilde eğiterek Apple Watch'un satış rakamlarını arttırmayı planlıyor. Fakat bunun dışında çalışanların bu tür güzel önerilerde bulunması, onları ne kadar önemsedikleri anlamına geliyor. Kafanızda soru işaretleri ile Apple Store'a giderseniz, muhtemelen çalışanlar sizi ikna ederek Apple Watch almanızı sağlayacaktır.

Kimine göre gereksiz, kimine göre muhteşem, kiminie göre çok pahalı vb. şekillerde değerlendirilen Apple Watch hakkındaki kendi görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Instagram'ın Yeni Uygulaması Layout'u Kullanmanın En Yaratıcı Yolları

YORUMLAR