Apple Store Mağazası Geçici Olarak Kapatıldı

Apple Store kapandı

Apple, bu akşam Steve Jobs Theater’da düzenleyeceği iPhone etkinliği öncesinde online mağazası Apple Store’u geçici olarak kapattı.

Apple, düzenlediği büyük medya etkinlikleri öncesinde Apple Store online mağazasını kapatıyor. Yine de bu durum yeni ürünlerle ilgili beklentilerin ve heyecanın artmasına yardımcı oluyor.

Apple Store, Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak etkinliğin ardından yeniden açılacak. ABD’li şirket, bu süre zarfında duyurduğu yeni ürünlerini çevrimiçi mağazasına ekleyecek. 

apple store etkinlik

Teknoloji devinin Apple Park’ta gerçekleştireceği etkinlikte üç yeni iPhone modelinin ( iPhone XS, iPhone XS Plus / MAX ve iPhone XR) yanı sıra, kablosuz şarj matı AirPower, Apple Watch Series 4 ve AirPods 2’nin tanıtılmasını bekliyoruz. Apple Store yeniden açıldığında gün yüzüne çıkan tüm ürünler internet sitesinde sergilenmiş olacak. Ancak bunun için biraz daha sabretmemiz gerektiğini belirtelim.

Gather Round adı altında düzenlenecek medya etkinliği ile ilgili tüm gelişmeleri Tamindir YouTube kanalı üzerinden yapacağımız canlı yayınlarla sizlerle anbean paylaşacağız. Yeni iPhone’larla ilgili bilmeniz gekeren he şey burada olacak. Bizi takip etmeye devam edin!

YORUMLAR