Apple Store'da iPhone 6 Plus'ları Büktüler!

Apple Store'da iPhone 6 Plus'ları Büktüler!

Apple’ın yeni akıllı telefonları olan 4.7 inçlik iPhone 6 ve 5.5 inçlik iPhone 6 Plus modelleri hakkında yapılan eleştiriler ve şikayetler her geçen gün artarak devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir dayanıklılık testinde iPhone 6 Plus’ın elle kolaylıkla büküldüğü haberini sizlerle paylaşmıştık.

iPhone 6 Plus’ın bükülmesi internet kullanıcıları tarafından bolca tiye alınmıştı. Hatta teknoloji devleri bile farklı yollarla Apple’ı tiye almışlardı. Şimdi ise internete düşen yeni bir video şaşkınlık yaratıyor. Yaklaşık 15 yaşlarında olan Dany ve Kylie adındaki iki çocuk, Apple Store’a girerek tüm iPhone 6 Plus’ları büktü ve üstüne bir de gizlice kameraya aldılar. Kimliklerini gizlemeye dahi ihtiyaç duymadan bu videoyu YouTube’da paylaşan iki genç çocuk, yaptıklarının suç olduklarını bildiklerini ancak çok eğlendiklerini de itiraf ediyorlar.

Video kısa sürede büyük yankı uyandırınca, Dany ve Kylie bu sefer bir özür videosu çekerek Apple’ın ücret talep etmesi durumunda ödeme yapmaya hazır olduklarını belirttiler. Bu ilginç olay karşısında Apple’ın tutumu ne olacak henüz bilinmiyor.

iPhone 6 Çin'e de Vize Aldı

YORUMLAR