Apple Store'un 2. Mağazasına Akasya AVM Ev Sahipliği Yapacak

Apple Store'un 2. Mağazasına Akasya AVM Ev Sahipliği Yapacak

Dünyaca ünlü şirket Apple başarıyla ürettiği teknolojik cihazlarıyla tanınmakta. Onlarca markaya karşı tek başına dayanabilen Apple, geliştirdiği teknolojik ürünlerini kendi açtığı mağazasında satmayı tercih ediyor. Küresel olarak Apple ait yüzlerce Apple Store mağazası var ve çok yakında bu mağazalar zincirine Türkiye'nin 2. mağazası da eklenecek.

Aylar öncesinde Zorlu Center’a Türkiye’nin ilk Apple Store’u açılmış ve büyük bir ilgi görmüştü. Geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan iPhone 6 için Zorlu Center'da sıraya giren onlarca müşterinin isteği üzerine Apple Türkiye’de ikinci mağazasını açıyor. Yıllardır ülkemize mağaza açmayan Apple, ilk mağazasının üzerinden çok geçmeden ikinci mağazasını Akasya AVM'de açacak. Uzun süredir Apple ile ilişkisi tartışılan bu AVM artık Türkiye'nin ikinci Apple mağazasına ev sahipliği yapacak.

Apple, İstanbul'u kucaklayabilmek için iki ayrı yakaya yayılmayı planlıyor. Akasya AVM İstanbul'un Anadolu Yakasında yer alıyor ve bilmeyenler için de birinci mağazanın olduğu Zorlu Center'ın Avrupa Yakasında olduğunu hatırlatalım. 

Akasya AVM'de Apple Store hazırlıkları çoktan başladı. Kirli görüntüyü engellemek ve tasarımı saklamak için mağazanın dış bölümüne Apple'ın kocaman bir logosu konuldu. Siyah arka plan üzerinde yer alan bu logo mağazanın açılacağı güne kadar orada kalacak. Açılış tarihi hakkında bir bilgi paylaşılmadı fakat önümüzdeki yıla kadar çalışmaların biteceği söyleniyor.

Apple Store'a hiç gittiniz mi?

Apple ASUS'u da Geçerek Dünya PC Satışlarında Yükselişte

Apple'ın Resmi Medya Etkinliğine Hazır Mısınız? 

YORUMLAR