Apple'a Tedarikçisinden Safir Ekran Çalımı

Apple'a Tedarikçisinden Safir Ekran Çalımı

iPhone 6 lansmanında herkes safir ekran beklentisi içindeydi. Ama olmadı. Desay marka Çin akıllı telefon üreticisi Apple'ın yapamadığını yaptı Magical Mirror X5 adında bir telefona kırılmaz safir ekran uygulayarak piyasaya açıldı. 

iPhone 6 safir ekranla gelmedi. iPhone 7'nin kırılmaz ve bükülmez çelik zırhla geleceği dedikoduları devam ediyor. Dedikodular bir yana iPhone için materyal tedarik eden Çinli üretici Desay, Apple’ın iPhone için yapamadığını yaptı ve safir ekranlı telefonunu Asya’da market raflarına yerleştirmek üzere kollarını sıvadı.

Apple için de safir ekran üreteceği konuşulan Desay firmasının, bu anlaşmadan neden ve nasıl ayrıldığı henüz su yüzüne çıkmadı. Ancak Apple safir ekran umutları için başka tedarikçiler ararken, Desay telefonunu safir ekranla zenginleştirip 160 dolarlık bir fiyatla raflara koymaya hazırlanıyor. Tamamen safir ekran Desay Mirror X5, arka 13 ön 5 M kamera, Mediatek CPU barındıracak.

Öte yandan Mirror X5'in bazı satış sıkıntıları da yok değil. Çinde sınırlı sayıda satışının yapılacağı Desay akıllı telefonun, Çin’de yaşasanız bile alıp kullanabilmeniz zor görünüyor. Sizi ilginç tanıtım videosuyla başbaşa bırakıyoruz.

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple Renkli Logosunu Satıyor

Apple Macbook Pro Core İ5 3210M 2.5GHZ-4GB-500 GB

Apple'dan İnanılmaz Bir Video!

YORUMLAR