Apple Türkiye, 2014'ün En İyi Mobil Uygulama ve Oyunlarını Açıkladı

Apple Türkiye, 2014'ün En İyi Mobil Uygulama ve Oyunlarını Açıkladı

Apple Türkiye, 2014’ün en iyi mobil uygulama ve oyunları listesini sundu. Apple Türkiye kullanıcıları tarafından bu yıl en çok kullanılan uygulama Replay Video Editor olurken, en çok oynanan oyun Threes! oldu.

Kısa bir süre önce Google, 2014’ün en iyi Android en iyi Android uygulamaları ve oyunları listesini sunmuş; bizler de haberini sizlerle paylaşmıştık. Aradan çok geçmedi ve Apple da iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından en çok ilgi gören uygulama ve oyunlar listesini sundu.

Yenilikçi, tasarım ve popülerlik gibi kriterler göz önüne alınarak ortaya çıkarılan en iyiler listesinde yılın uygulaması video düzenlemek için kullanılan Replay Video Editor olurken yılın oyunu sayıları toplamayı gerektiren zorlu bulmaca oyunu Threes! oldu. En iyi ikinci uygulama ise dikkat, odaklanma, konuşma becerisi ve düşünce hızını ölçen zihin egzersizi uygulaması Elevate seçildi. Kendi özgü hikayesi ile dikkat çeken platform – macera oyunu Leo's Fortune da en iyi ikinci oyun olarak belirlendi.

Yüksek çözünürlükteki videolarınızı ve resimlerinizi tek bir video projesi üzerinde birleştirmek için kullanabileceğiniz Replay Video Editor, kolay kullanılabilirliği ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Ufak bir tabloda sayıları toplamaya dayanan zorlu ve sonu olmayan oynanışı ile dikkat çeken yenilikçi ve farklı bulmaca oyunu Threes!, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Yılın en iyi ikinci uygulaması seçilen Elevate, zihin egzersizi için birbirinden ilginç testler içeriyor ve ileri seviyede İngilizce gerektiriyor.

Kendine özgü hikayesi ve göz dolduran görselleriyle dikkat çeken Leo's Fortune, yüksek fiyatlı olmasına büyük ilgi gördü.

Apple'ın 2014 en iyiler listesinin tamamına iTunes yazılımı aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

YORUMLAR