Apple Volume Purchase Programı Türkiye Dahil 17 Yeni Ülkede

Apple Volume Purchase Programı Türkiye Dahil 17 Yeni Ülkede

Apple, kullanıcıları tarafından popüler olarak kullanılan bazı servislerini kullanan ülke sayılarını yavaş yavaş genişletiyor. Şirketin başarılı servislerinden birisi olan Volume Purchase Programı Türkiye dahil 16 yeni ülkede kullanıma açıldı.

Apple'ın bazı kitaplarının bulunduğu VVP'ye kısaca kütüphane diyebiliriz. Volume Purchase yardımıyla interaktif kitaplar alarak kurumsal bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu kitaplar çeşitli eğitim amacıyla yayına alınıyor ve yaklaşık 3 yıldır VPP kullanıma açık.  Normal interaktif kitap servislerinden farkı Apple'ın toplu alım yapılması izin vermesi ve toplu alınan kitaplarda indirim uygulanması.

Apple'ın yeni atılımıyla bu güzel servis Türkiye dahil 16 ülkede daha yayın hayatına başladı. Bu ülkeler arasında Belçika, Danimarka, Finlandiya, Yunanistan, Hong Kong, İrlanda, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Norveç, Singapur, İsveç, İsviçre, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri bulunuyor.

AppleStore ekibi bu yeni ülkeleri aşağıda gördüğünüz gibi attığı e-posta ile takipçilerine açıkladı.

"Apple'ın servisi olan Volume Purchase'i  Türkiye, Belçika, Danimarka, Firlandiya, Yunanistan, Hong Kong, İrlanda, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Norveç, Singapur, İsveç, İsviçre, Tayvan, Birleşik Arap Birlikleri ülkelerini kapsayacak şekilde genişletiyoruz.

VPP işletmeler ve eğitim kurumları için çoklu interafktif kitap almayı ve indirim kazanmayı sağlar. Yapılan tüm indirimler bu yeni ülkeler için de geçerli olacaktır.

Herhangi bir sorununuz varsa bize bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla AppleStore"

Özetle Apple'ın maili bu şekilde. Umarım Volume Purchase Programı ülkemizde faydalı ve etkili bir şekilde kullanılabilir. VPP'nin fiyat konusunda uygun indirimler yapması gerçekler çok etkileyici.

Apple'ın Yeni iPhone 6'sı Ne Kadar Satacak?

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

YORUMLAR