Apple Watch 2 İnce Tasarımıyla iPhone 7 Etkinliğinde Tanıtılabilir

Apple Watch 2 İnce Tasarımıyla iPhone 7 Etkinliğinde Tanıtılabilir

Apple'ın giyilebilir teknoloji sektöründe ürettiği akıllı saati Watch, yeni sürümüyle birlikte iPhone 7 etkinliğinde tanıtılabilir.

Akıllı saat piyasasının en sevilen üreticisi Apple, uzun bir süredir Apple Watch 2 için çalışmalarını sürdürüyordu. Bu çalışmaların sonucunda Apple'ın akıllı saatine oldukça fazla özellik eklendi. Apple Watch 2 eski serisine oranla daha ince ve daha hafif olacak. Böylelikle klasik saat takıyormuş hissine kapılabileceksiniz. Aynı zamanda hafif olmasından dolayı da uzun süreli kullanımlarda kolu yormayacağı söyleniyor. 

Apple'ın geçtiğimiz sene akıllı saatlerinde istediği satışlara ulaşamaması, bu sene şirketi daha fazla çalışma yapmak zorunda bıraktı. Apple, Watch 2 saatiyle birlikte bu sene 2 milyona yakın akıllı saat satmayı planlıyor. Gündeme gelen raporları da göz önüne aldığımızda Apple'ın bu sene hedeflediği satış rakamına ulaşabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Apple Watch 2 ne zaman tanıtılıyor?

Apple'ın akıllı saati Eylül ayında tanıtılacak ve satışa sunulacak. Özellikle iPhone 7'nin tanıtılacağı etkinlikte (tahmini olarak 16 Eylül 2016) ortaya çıkması beklenen Apple Watch 2'nin özelikleri ise sır gibi saklanıyor. Akıllı saat hakkında bildiğimiz özellikler ise ince olması, hafif olması ve WatchOS 3 işletim sistemi kullanmasıyla sınırlı.

Apple Watch ile Yapılabilecek 20 Şey

Apple Watch Alınır mı, Apple Watch 2 Beklenmeli mi? 

YORUMLAR