Apple Watch Aksesuarları CES 2016'da Sergilendi

Apple Watch Aksesuarları CES 2016'da Sergilendi

Apple, CES 2016’da kendini göstermedi ancak Apple ürünleri için özel olarak tasarlanmış birçok aksesuar tanıtıldı. Hyper, Kanex, Griffin, Belkin ve daha pek çok isim Apple Watch, Macbook ve iPhone/iPad kullanıcılarına yönelik yeni ürünlerini tanıttı. Özellikle Apple Watch sahibi iseniz blog yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

9 Ocak 2016’ya kadar kapılarını açık tutacak olan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES’de çok sayıda aksesuar tanıtıldı. Bunlar arasında tabii ki Apple’ın ürünlerine yönelik tasarlananlar daha fazla ilgi çekti. Bu noktada da en çok dikkati çeken Apple Watch aksesuarları oldu. Apple Watch 2’nin tanıtılmasını beklemeden kendinize, eşinize, arkadaşınıza Apple Watch satın aldıysanız şu anda piyasada bulunan seçeneklerden farklı aksesuarları incelemenizi öneririz.

Kanex:

Popüler aksesuar yapımcısı Kanex, Apple Watch için tasarladıkları şarj dock’u ile karşımıza çıktı. Kare şeklinde cepte rahatlıkla taşınabilecek şekilde dizayn edilmiş ürüne 4000mAh kapasitesede batarya iliştirilmiş. Bu da demek oluyor ki Apple Watch’unuzu bu ufak ürünle 7-10 gün kullanacak düzeyde şarj edebilirsiniz. Ayrıca USB portu sayeinde iPhone’unuzu da şarj etmeniz mümkün.

Griffin:

Griffin’in Apple Watch için tasarladığı anahtarlık boyutundaki şarj etme pedi Travel Power Bank, Apple Watch’a 800mAh ekstra güç sağlıyor. Yani Apple Watch’unuzu dört kere şarj etmeniz mümkün. Şarj etme işlemi için microUSB kablosuna ihtiyaç duyan ve cihazı açıp kapatmaya yarayan tek güç düğmesinden başka bir şey bulunmayan ürünün fiyatı 69.99 dolar ve bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak. Griffin’in mini şarj çözümünün yanı sıra Trainer Watch Band adı altında tanıttığı 42mm Apple Watch modelleri için yapılmış farklı renklerde ter geçirmez özellikli kayışlarını gördük. 59.99 dolar fiyat etiketiyle bu yılın üçüncü çeyreğinde satışta olacak kayışların 8 renk seçeneği bulunuyor.

Zagg:

ZAGG Mobile Charging Station ile iPhone ve Apple Watch’u aynı anda şarj etmek mümkün. Taşınabilir şarj aleti, batarya ve dock’u birleştiren tasarım hareket halinde iken hem telefonu hem de saati kolaylıkla şarj etme imkanı tanıyor. 5000mAh kapasitede batarya ile gelen ürün Mart ayından itibaren 79.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Belkin:

Adını sıklıkla duyduğumuz üreticilerden Belkin, Apple Watch aksesuarı ile karşımıza çıkmasıydı şaşırırdık. Watch Valet Charge Dock adını taşıyan ürün minimalist, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Krom kaplamalı sağlam metal koluyla Apple Watch’a güç sağlayan son derece şık bu şarj dock’unu Belkin’in kendi sitesinden satın alırsanız 89.99 dolar ödemeniz gerekiyor. Apple Watch’unuzun yanı sıra iPhone’unuzun da şarj olmasını istiyorsanız aynı tasarıma sahip Belkin Charge Dock for Apple Watch + iPhone ürününe yönelmeniz gerekiyor.

Hyper:

Apple Watch’a dünya para verdikten sonra şık bir kutuda saklamak isterseniz tercih edebileceğiniz bir ürün olan Amber Charging Case for Apple Watch, saati minik bir kutu içerisinde korumakla kalmıyor, Apple Watch ile USB cihazı eş zamanlı olarak şarj etme imkanı sunuyor. Dahili 3800mAh kapasitede bataryaya sahip olan alüminyumdan yapılmış ürünün fiyat etiketi 99 dolar ve gümüş, altın, roze altın ve uzay grisi renk seçenekleri bulunuyor.

Action Proof:

Action Proof’un Bozon adını verdiği ilginç tasarımlı ürünü hem stand hem de şarj görevini üstleniyor. Silikondan yapılmış dört ayağı olan ilginç bir ürün olarak karşımıza çıkan Bozon ile Apple Watch’u hem dikey hem de yatay konumda şarj etmek mümkün. Tüm Apple Watch modelleriyle uyumlu standın fiyatı 39.99 dolar ve Amazon üzerinden satın alınabiliyor.

Zens:

Zens’in Charging Bank adını verdiği Apple Watch güç aksesuarı oldukça küçük olmasına karşın saati dört kere şarj edecek kapasitede ve üretici firmanın kendi şarj etme teknolojisini kullanıyor. Apple Watch’unuzu şarj edebileceğiniz minik bir çözüm arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Mart ayında satışta olacak ürünün fiyat etiketi 70 dolar.

Apple Watch ile Yapılabilecek 20 Şey

YORUMLAR