Apple Watch Gold Edition Değerini Hak Ediyor mu?

Apple Watch Gold Edition Değerini Hak Ediyor mu?

18 ayar altın Apple Watch Gold Edition'ın fiyatı tam 10 bin dolar. Apple Watch Gold Edition 10 Nisan'dan itibaren ABD, Çin, İngiltere, Avustralya, Fransa, Almanya ve Japonya'da satışa çıkacak.Apple Watch Gold Edition’un tek farkı 18 karat altın ve safir kristal cama sahip oluşu. Ancak bu kadarla da kalmıyor Apple Watch Gold Edition’un kırmızı ve sarı altın modelleri de olacak. Doğal olarak materyallerinin bu kadar değerli olması saati de pahalı kılıyor. Öte yandan Apple Watch Gold Edition işçilik olarak da diğerlerinden daha farklı işlemlerden geçirilmiş. Özellikle tasarımında gerçek mücevher sanatçılarının büyük rolü var. Apple Watch Gold Edition’un diğer Apple Watch modellerinden 15 gün önce 10 Nisan’da piyasada olacak.

Apple Watch Gold Edition sonuç olarak tüketici grubu için farklı bir hedef kitleye sesleniyor. Bugün aynı materyallerden yapılmış, aynı boyutlarda bir saat en ucuz Tag Hauer’de bulunuyor ve fiyatı da 8 bin 900 dolar. Ancak yine de diğer modellerden sadece altın ve kristal safir camıyla ayrılan özellikleri saati hala pahalı kılıyor.

Apple Watch Gold Edition’un nasıl tasarlanıp oluşturulduğu hakkı da oldukça etkileyici bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz. 

Bugüne Kadar Kaç iPhone Satıldı?

Apple Watch’un Batarya Ömrü Artık Bir Sır Değil

iOS 8.2, Apple Watch Desteği ile Birlikte Geldi

Apple, Bugüne Kadar Üretilen En İnce MacBook'u Tanıttı

Apple Watch Ürünlerinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR