Apple, Watch Series 2 ve Series 3 İçin Sürpriz Yaptı

Hepinizin bildiği üzere Apple şirketi akıllı saat modelleri olan Watch Series 2 ve Watch Series 3 için düzenli olarak bazı güncellemeler yayınlıyor. Elbette bu ürünün çok daha kullanışlı olmasını sağlamaya yeterli olmayan şirket kasalar için de bazı çözümler düşündü. İşte haberimizin detayları.

Apple akıllı saat modelleri değerlendirildiğinde sadece yazılımsal konular ön plana çıkmıyor. Aynı zamanda şirketin yaptığı bazı donanım çalışması da önemseniyor. Örneğin Watch Series 2 ve Watch Series 3 için ekranın alt köşesindeki çatlaklar ücretsiz olarak değiştiriliyor.

Apple, Watch Series 2 ve Series 3 için önemli değişiklikler düşünüyor

Apple şirketi kendi ürünlerinin bazı ekipman problemini çözmek için etkili bazı yöntemler deniyor. Bu yöntemlerden bir tanesi de olduğu gibi değiştirmek.

Hatırlayacağınız üzere bundan kısa bir süre önce Apple kendi iPad ürünlerinde ücretsiz batarya değişimine gitmişti. iPad modellerindeki bataryaların aniden yanması bunda en önemli etken oldu. Şimdi ise Watch Series 2 ve Watch Series 3 için ücretsiz ekran değişimi gerçekleştiriliyor ve bu ekran değişiminin bir daha sorun oluşturmayacak şekilde yapılması planlanıyor.

Haber yayınlanmadan önce, bazı kullanıcılar Apple akıllı saat ürünlerinin kendi kendine bozulduklarına inanıyordu. Ancak şirket bunun tamamen doğal olduğunu ifade etti. Eğer sizlerin de aldığı bu akıllı telefon modellerinde problemler ortaya çıktıysa, bunları yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUMLAR