Apple Watch'ın İnternet Sayfası Yenilendi

Apple Watch'ın İnternet Sayfası Yenilendi

Apple gelişmiş seviyedeki teknolojik ürünlerine sürekli yenilik getirmekten bıkmıyor. Bu sefer akıllı saati Apple Watch'ın internet sitesini yenileyen şirket bu saat konusunda ise oldukça iddialı.

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı akıllı saati için bir süre önce özel internet sayfası oluşturulmuştu. Geçtiğimiz günlerde saatin daha iyi tanıtılması için Apple Watch'ın sayfasını yenileyen Apple, saatin özelliklerini daha belirgin hale getiren bir tasarıma geçiş yaptı. Eski tasarımında saat genel olarak tanıtılıyordu fakat yeni tasarımında saati artık daha ayrıntılı bir şekilde tanıtmaya başlanmış. Grafik tasarımcıları Apple Watch'ın sayfasında her özelliği gösteren yeni kategoriler ve daha iyi görseller kullanmış. Saat hem klasik hem de dijital görünüm alabiliyor. Böylelikle insanların farklı tercihlerine göre sorun çıkarmadan değişimi kabullenmiş oluyor.

Apple Watch'ın kişiselleştirilebilen özelliğine yeni sayfasında oldukça fazla bir yer almış. Akıllı saati dilediğiniz gibi tasarlayabiliyor ve istediğiniz özellikleri ekleyebiliyorsunuz. Apple bu saatiyle insanların sağlık bilgilerine kolaylıkla erişilmesine, egzersiz bilgilerinin düzenli olarak kaydedilmesinede  imkan tanıyacak.

Apple Watch, 2015 yılının başlarında Apple'ın güzel bir duyurusuyla satışa sunulacak. 

Apple Watch Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple Artık iPhone 5C Üretmeyecek!

YORUMLAR