Apple Watch'un Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Apple Watch'un Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Detayları iyice belli olan Apple Watch'un resmi web sayfasında çıkış tarihi güncellendi. Güncellemeye göre Apple Watch 10 Nisan’da ön siparişe çıkıyor. 10 Nisan saat 00:01'den itibaren kullanıcılar Apple’ın son harikası için ön sipariş vermeye başlayabilecekler.İki hafta kadar sürmesi beklenen ön siparişin ardından cihazlar sahiplerine ulaştırılacak. Ön siparişin ardından Apple Watch, 24 Nisan'da ilk olarak ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong ve Japonya'da Apple Shop vitrinlerindeki yerini alacak.

Apple Watch lansmanından itibaren pek çok konuda gündem oldu. Pil ömründen, tasarımına oradan fiyatlarına kadar her özelliği uzun makaleler boyunca tartışıldı. Apple ürünlerinin fenomen olması da biraz buradan kaynaklanıyor. Piyasayı hemen etkileyebiliyor ve gündem oluşturabiliyorlar.
 
Bu arada, Tamindir sayfalarında Apple Watch ile ilgili detaylı videoları izlemek için Merakımızı Giderecek Apple Watch Video Rehberleri Yayınlandı haberini kaçırmamanızı öneririz. Bu rehberler sayesinde hem Apple Watch ile ilgili detaylı kullanım şekillerini hem de cihazın özelliklerini derinlemesine inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 

Apple Watch Nedir, Ne Yapar, Ne Yapamaz?

Apple Watch Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple Watch Gold Edition Değerini Hak Ediyor mu?

YORUMLAR