Apple Watch'un Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi Açıklandı

Apple Watch'un Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi Açıklandı

Apple Watch gözlerimize inanamayacağımız fiyatlarla 31 Temmuz’dan itibaren Türkiye’de satılmaya başlayacak.

Üretiminden dağıtımına kadar çeşitli sıkıntılar yaşasa da, 9 Mart’ta tanıtılan Apple Watch ailesi 350 dolardan başlayan fiyatlarla 10 Nisan’da satışa sunulmuştu. Ön siparişlerde bazı problemler yaşayan Apple Watch daha sonra bu aksaklıkları gidererek daha kararlı bir dağıtım ve satış stratejisi izlemeyi de başarmıştı. Bu sıkıntıların detaylarını Apple'ın Ağzından, Apple Watch Pazarlama Faciası Özürü haberimizde bulabilirsiniz.

Apple’ın en karizmatik ürünü olarak tanımlanan Apple Watch, 31 Temmuz itibarıyla Türkiye’de de satılmaya başlanacak. Ülkemizde 3 farklı modelin, 38 farklı tasarım çeşidiyle satışa sunulacak olan saatlerin en ucuzu olan Apple Watch Sport modeli 1249 TL, biraz daha (!) pahalı olan Apple Watch Edition 18 Ayar Sarı Altın Kasa modeli ise 56 bin TL olarak etiketlenecekler. Bu rakamları, yurtdışı fiyatlarıyla karşılaştırmak isterseniz Apple Watch Teknik Özellikleri ve Fiyatı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de satışa sunulacak olan Apple Watch’lar iOS 8.2 ya da daha yeni bir işletim sistemi taşıyor olacaklar ve iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 veya iPhone 6 Plus modelleriyle entegre olabilecekler.

Apple Watch İstediniz ve Yok mu Dediler? Artık Apple Watch Türkiye’de

Apple Watch Nedir, Ne Yapar, Ne Yapamaz?

YORUMLAR