Apple Yakında Beats'e Mağaza İçi Destek Sağlayacak

Apple Yakında Beats'e Mağaza İçi Destek Sağlayacak

Beats kulaklıklarınız arızalandığında muhtemelen aldığınız yere götürüp garanti işlemlerini başlatıyorsunuzdur. Apple'ın Beats'i satın almasından sonra artık Beats'in satış destekleri çok daha işlevli ve ulaşılabilir bir hal alacak ve kulaklıklarınızı doğrudan mağazalar yardımıyla garantiye sokabileceksiniz.

Mac Life'ın yayınladığı bir rapora göre Apple yakında Beats marka kulaklıklar için mağaza içi destek sistemi sağlayacak. Büyük ihtimalle yakında satın alınan Beats marka kulaklıklar doğrudan Apple'ın sorumluluğuna girerek müşterilere teknik destek sağlama yoluna giriyor. Apple'ın resmi mağazalarından Beats kulaklıklarının servisini bulabilecek, kulaklıklarınız için gereken teknik servisi yine bu mağazalarda bulacaksınız.

Maalesef şimdilik bu servisin ne zaman işleme geçeceği bilinmiyor. Şu anda Beats kulaklıklarınız arızalandığında ürünü aldığınız mağazaya gidip teslim ediyor, daha sonra onların da başka bir servisle iletişime geçmesini bekliyorsunuz. Yakında bu durum tamamen değişerek tek iletişime geçeceğiniz adres Apple Store olacak. Onlar da gerekli işlemleri derhal gerçekleştirip daha çabuk bir hizmet sunacaklar.

Görünüşe göre Apple, Beats'i yavaş yavaş bünyesine katmaya başlıyor. Beats ile eşleşebilecek herhangi kulaklık ürünlerinin yakında mağazalardan çıkarılıp Beats'in mağazar arası daha çok destekleneceği biliniyor.

Siz yüksek ses kalitesi sağlayan Beats kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Teknik desteğin ülkemiz içerisinde de sağlanması dahilinde birçok kullanıcıya daha hızlı hizmet sağlanacak.

World of Warcraft Fırsat Paketiyle Yeni Oyuncularını Bekliyor!

YORUMLAR