Apple, Yeni iPad'lerin Yanlışlıkla Fotoğraflarını Yayınladı!

Apple, Yeni iPad'lerin Yanlışlıkla Fotoğraflarını Yayınladı!

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın çıkış tarihlerinin üzerinden çok kısa bir süre geçtikten sonra Apple adından bu kez yeni iPad modelleri ile söz ettiriyor. Yeni iPad’lerin teknik özellikleri ve tasarımları konusunda ortada çok fazla söylenti dolaşırken Apple şaşırtıcı bir şekilde yeni tabletlerinin fotoğraflarını yayınladı.

iPad User Guide For iOS 8 sayfasında yayınlanan bu fotoğraflar kullanıcılara yeni iPad’lerin nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda ipuçları veriyor. Sayfanın amacı iOS 8 hakkında iPad kullanıcılarını bilgilendirmek ve dolayısıyla daha zengin bir kullanım deneyimi sunmak.

Fakat görünüşe göre sayfada yer alan resimleri seçekeren ufak bir karışıklık meydana gelmiş ve ortaya böyle bir durum çıkmış. Belki de Apple bunu bilerek yaptı ve lansmana çok kısa bir süre kala kullanıcılar üzerinde deneysel bir çalışmaya imza attı. Söz konusu Apple olunca insanın aklına her şey geliyor.

iPad Mini 3 ve iPad Air 2’nin tanıtılacağı etkinlik öncesi yayınlanan bu fotoğraf yeni cihazların boyutları hakkında ipucu veriyor. Zaten TouchID parmak okuyucunun yeni modellerde standart olarak sunulacağı rapor edilen bilgiler arasındaydı. Buna ek olarak iPad Air 2’nin A8 işlemciye sahip olacağı da belirtilmekte.

Samsung Galaxy Note 4 Avea'da

YORUMLAR