Apple’dan iPad Kullanıcılarına Bir Müjde Gelebilir

Apple’dan iPad Kullanıcılarına Bir Müjde Gelebilir

Apple her zamanki gibi yeni ürün dedikodularıyla gündemde. Bu seferki dedikodu; iPad kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor. Ancak iPad Pro mu yoksa iPad Air Plus mı bundan faydalanacak bu bir sır?

Dünyanın en bilinen Apple analisti unvanına sahip Ming-Chi Kuo isimli bir Applesever, bu dedikodunun arkasındaki isim. Daha önce Apple ürünleriyle ilgili kehanetlerinin birkaç tanesinin gerçekleşmişliği var. Apple Watch, iPhone 6 özelliklerinin çoğunu medyaya fısıldayan adam Ming-Chi Kuo idi. 

Ming-Chi Kuo, şimdi de iPad'lere odaklanmış gibi görünüyor. Analiste göre çok yakında Apple iPad'ler için bir 'stylus' elektronik kalem piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kuo'ya göre bu kalem, ekrana değmeden bile komutlar gönderebilecek ve yazabilecek kapasitede bir ürün olacak. Steve Jobs kendi döneminde stylus kalemlere karşı duran pazarlama stratejisi ile tanınıyordu. Ancak artık Jobs dönemi bittiğine göre Kuo belki de haklı olabilir

Henüz tamamen bir dedikodu bile olsa Apple iPad ürünlerinin böyle bir cihazı olmasının son derece şık ve kullanışlı olacağını düşünmemek elde değil. 

LINE Sonunda iPad Uygulamasını da Yayınladı

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple, Rusya’daki Satışlarını Durdurdu

iPad Bağımlısı Pilot Neredeyse Uçağı Düşürüyordu

Facebook Messenger Artık iPad ile Uyumlu

YORUMLAR