Apple'dan iPad Kullanıcılarına Özel 11 Eğitici Video

Apple'dan iPad Kullanıcılarına Özel 11 Eğitici Video

Eylül ayında tanıtılacak olan iOS 11’e kavuşmamıza çok az bir zaman kaldı. Apple heyecanımızı biraz da olsa gidermek ve kullanıcıları iOS 11 konusunda eğitmek için bir dizi ‘nasıl yapılır?’ videosu yayınladı. Hadi gelin hep birlikte bakalım.

Şu an için beta sürümünde olan iOS 11, son halini almak üzere. Apple’ın Eylül ayında sunacağı yeni mobil işletim sistemi ile birlikte iPhone ve iPad kullanıcılarını çok farklı yenilikler bekliyor. Apple, bu yenilikleri anlatmak ve iOS 11’deki anahtar noktaları göstermek adına, altı farklı ‘nasıl yapılır?’ videosu yayınladı. Yayınlanan videolarda, iPad’lerin olduklarından çok daha işlevsel hale geleceklerini net bir şekilde söyleyebiliriz.

Sürekle-bırak özelliği ile iPad’inizi adeta bir bilgisayar olarak kullanabileceksiniz. Bu da yaptığınız işlerde size hız ve pratiklik katacaktır. Bununla birlikte dosya yönetimi yapabileceğiniz iPad’inizin kontrolünü çok daha iyi sağlayabileceksiniz.

iOS 11’in yeni özelliklerini kullanıcılara göstermek adına yayınlanan videolar içinde, Apple Kalemin kazandığı işlevler, dökümanların taranması ve imzalanması, çoklu dokunma hareketleri gibi birçok yeni özelliğin detaylı anlatımı bulunuyor.

Sonbahar ayında kullanıma sunulacak olan iOS 11’i iPad’lerinize yüklemeyi düşünüyorsanız, Apple’ın yayınladığı bu altı videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

İşte o videolar:

Wi-Fi Şifresi İsteme Derdi iOS 11 ile Son Buluyor!

iOS 11 Araba Kullandığınızı Nasıl Anlıyor?

iOS 11'in Destek Vermeyeceği Uygulamalar Belli Oldu

YORUMLAR