Apple'dan iPhone ve iPad Kullanıcılarına Sürpriz U2 Hediyesi

iPhone ve iPad kullanıcılarının bir an önce iCloud hesaplarına giriş yapmalarını öneriyoruz, çünkü Müzik uygulamasının içinde şu an U2 grubunun son albümü olabilir. Durum farklıysa, U2 albümü indirilmeye açık olması gerekiyor.

Apple'dan iPhone ve iPad Kullanıcılarına Sürpriz U2 Hediyesi

iPhone ve iPad kullanıcılarının bir an önce iCloud hesaplarına giriş yapmalarını öneriyoruz, çünkü Müzik uygulamasının içinde şu an U2 grubunun son albümü olabilir. Durum farklıysa, U2 albümü indirilmeye açık olması gerekiyor. Ama işin garip bir tarafı da bu albümü iOS cihazlarından veya iTunes hesabından silmek isteyen kullanıcıların yaşadıkları zorluk.

Geçtiğimizde düzenlenen iPhone 6 lansmanında Bono ve Tim Cook bir araya gelerek iTunes'a gelecek olan bu albümü duyurdular. Aslında ortada oldukça garip bir durum var. Tim Cook bu albümün gelmiş geçmiş en büyük çıkışı yapan albüm olduğunu savunuyorken aslında zorla telefonlara aktarılan her müzik için benzer bir başarı söz konusu olabilirdi. Artık iTunes hesaplarımızda zoraki olarak Songs of Innocence şarkısı bulunuyor ama bu şarkıyı muhafaza etmek istemeyenlerin alabilecekleri bir önlem de yok.

Müziği silmek isteyenlere önerimiz, boşuna denememeleri. Apple bu şarkıları bize zorunlu olarak dinletmek istiyor ama yapabileceğiniz bir başka işlem var. Lokal iTunes hesabınızda bu müziği saklama seçeneğiniz hala mevcut. Yine de iCloud hesabınızda bu müzikler daime yer alacak ve U2 sevmiyorsanız kızmış olmanız oldukça doğal. Sizin bu konuda fikriniz nedir? Aşağıdaki yorum kutusuna düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

iOS 8 Çıkış Tarihi Açıklandı

iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

YORUMLAR