Apple'dan Ramazan Ayına Özel İçerikler

Apple'dan Ramazan Ayına Özel İçerikler

Bildiğiniz Ramazan yaklaşıyor ve özellikle gıda markaları Müslüman alemi için bu özel ayı coşkuyla kutlamak adına farklı promosyonlar ve kampanyalar düzenleme hazırlığı içerisinde. Ramazan ayı için hazırlık yapan markalar arasında Apple da katıldı!

Teknoloji dünyasının dev isimlerinden Apple, uygulama marketinde Ramazan ayına özel içerikler sunma hazırlığı içerisinde. Ramazan ayına özel olarak hazırlanan bu içerikler arasında yemek tarifleri, alarm uygulamaları, oyunlar, filmler, planlama ve ajanda uygulamaları da yer alıyor. Sağlık çerçevesinde oruç tutma ibadetini yerine getirmeyi umanlar bu uygulamaları kullanarak daha planlı, keyifli ve daha sağlıklı bir Ramazan ayı geçirebilir.

Özel olarak hazırlanan bu uygulamalar Eğlence, Gıda, Sağlık, Seyahat ve Planlama kategorilerinde toplanacak. Bu uygulamaların arasında en dikkat çekenlerden birisi de zekat hesaplama uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak verilen zekat miktarı detaylı olarak hesaplanabilecek. Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen imsakiye uygulaması belirtilen uygulamalar arasında ne yazık ki bulunmuyor fakat ileriki günlerde bu tarz bir uygulama çıkartılabilir.

Eğer siz de yaklaşan Ramazan ayının heyecanını yaşamaya başladıysanız sitemizi takip ederek çok yakında sunacağımız "Ramazan için En İyi Uygulamalar" başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR