Apple'ın 2018 iPhone İçin Yaptığı Patent Tasarımı İnternete Sızdırıldı

Apple'ın 2018 iPhone İçin Yaptığı Patent Tasarımı İnternete Sızdırıldı

Apple iPhone 7 hakkında dedikodular durmadı, sızıntılar da son bulmadı. Şimdi de internete düşen bir patent tasarım taslağının, iPhone 2018'e ait olduğu iddia ediliyor. 

Apple’ın fenomen bir elektronik devi olmasının en önemli sebeplerinden biri, pazarlama araçlarını kendi lehine çevirebilmesi. Her yeni ürününün çıkmadan önce sosyal medya da ve internette yayılan dedikoduları Apple’ın pazarlama gücüne güç katıyor.

Şimdi de Güney Kore’den bir dedikodu geldi. İnternette paylaşılan bir patent taslağını, Apple’ın iPhone 2018 için tasarlamış olduğu iddia ediliyor. Taslak bildiğimiz iPhone çizgilerinden çok uzak ve bambaşka bir akıllı telefonu gösteriyor. Eğimli kasası, çerçevesiz full ekranı ve yenilenmiş alt ve üst köşesiyle beraber iPhone 2018 olduğu iddia edilen bu tasarımı aşağıda görebilirsiniz.

Apple iPhone 2018 patent tasarımı olduğu iddia edilen taslakta, hep konuşulduğu gibi “home” tuşu kaldırılmış, ekran sağa ve sola doğru eğimli olarak genişletilmiş ve hoparlör dizilimi tamamen farklılaştırılmış. Bu tasarımın mutlaka Force Touch olacağı iddia ediliyor ki, bunu kestirmek zaten güç değil. Ancak diğer tüm değişikler iPhone için devrim niteliğinde yenilikleri işaret ediyor.

iPhone 6S'i Unutun, iPhone 7 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Apple'ın Yeni Kararı iPhone Tutkunlarını İkiye Böldü, İtirazlar Yükseliyor

Apple, 2015'in En İyi Uygulamalarını Seçti, İşte O Uygulamalar!

YORUMLAR