Apple'ın Akıllı Saati, Mart Ayında Satışa Çıkacak!

Apple'ın Akıllı Saati, Mart Ayında Satışa Çıkacak!

Büyük ekran ve alüminyum gövdeli iPhone 6'larla çok büyük başarı yakalayan Apple, dur durak bilmeden yeni ürünleri üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız 12 inçlik Macbook Air'e ilave olarak, firmanın Apple Watch'ta toplu üretime başladığı ve önümüzdeki mart ayında satışa çıkaracağı bildiriliyor.

Apple konusunda başarılı analizler yapan KGI grubu analistleri, Apple'ın yaklaşık 2,8 Milyon Apple Watch sevkiyatı yapmayı planladığını belirtti. Mart ayında yapılacak bir Apple etkinliğinde tanıtılması beklenen akıllı saat hakkında pil ömrü ve işlevselliğiyle ilgili bilgiler verilecek. Ardından satışı başlanacak Apple Watch, ya Android'li üreticilerin akıllı saatleri gibi tutmayacak, yada devasa satış rakamlarına ulaşacak.

Geçtiğimiz Kasım ayından beri Apple'ın akıllı saatinin mart ayında çıkacağı konuşulmakta. Bir Apple mağazası çalışanın da verdiği bilgilye göre, Apple, çalışanlarını şubat ayında Apple Watch hakkında bir eğiteme tabi tutacak. 12 inçlik iPad ve Macbook Air'in de tanıtılması beklenen etkinliğin 2015'in ilk çeyreğinde yapılması bekleniyor. Bakalım Apple'ın akıllı saatleri ne kadar beğenilecek.

YORUMLAR