Apple'ın 'Designed by Apple in California' Kitabı En Az Telefonları Kadar Pahalı

Apple'ın 'Designed by Apple in California' Kitabı En Az Telefonları Kadar Pahalı

Genellikle teknolojiye yön veren buluşlarıyla sürekli gündemi meşgul eden Apple, bu sefer bir kitap tanıttı. "Designed by Apple in California" adının verildiği kitap, Apple'ın dünden bugüne tüm ürünlerini içeriyor. Ancak kitabın fiyatı tıpkı Apple teknolojik ürünleri gibi öyle yenilir yutulur cinsten değil.

Geçtiğimiz haftalarda yeni nesil MacBook'larını tanıtan Apple, hem telefonları hemde bilgisayarlarıyla yeni kullanıcıları kendine çekmeyi başarıyor. Geliştirdiği teknolojiler ve tanıttığı son model ürünlerle başarılı bir şekilde yoluna devam eden Apple, bu sefer farklı olarak sıradan bir kitap tanıttı. Apple'ın kurulduğu günden bugüne kadar tüm ürünlerini içeren kitabın fiyatı ise pek sıradan değil.

Apple'ın 20 yıllık tasarım tarihini detaylı olarak konu alan "Designed by Apple in California" adlı kitap, bugün duyuruldu. 2 farklı boyutta tanıtılacak olan kitapta Apple'ın şu ana kadar sahibi olduğu tüm ürünlere ait 450 adet fotoğraf yer alıyor. Kitabın 10,20″ x 12,75″ boyutlu baskısı 199 Dolar, 13″ x 16,25″ boyutlu baskısı 299 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Sıradan gibi görünen bu kitabın fiyatına gelecek olan tepkiler şimdiden merak konusu oldu. Andrew Zuckerman'ın imzasını taşıyan yüksek çözünürlüklü görsellerin yer aldığı kitap, sadece belirli bölgelerde satışa sunulacak ve kitabın çıkacağı bölgeler arasında Türkiye yok.

Apple, Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Üretebileceğinin Sinyallerini Veriyor

iPhone 8 için Kavisli ve Çerçevesiz Ekran İddiası

YORUMLAR