Apple'ın Elektrikli Arabası Görüntülendi (mi?)

Apple'ın Elektrikli Arabası Görüntülendi (mi?)

Geçtiğimiz hafta Tamindir sayfalarında duyurduğumuz Apple elektrikli araba yapacak haberinin hemen ardından Palo Alto’dan bir video geldi. Apple’ın Titan Projes'nin Steve Jobs’un Palo Alto'daki mahallesinde görüntülendiği iddia edildi. 

Apple Tesla'ya Rakip Oluyor, Titan Projesini Başlatıyor haberimizde uzun uzun bahsettiğimiz, detaylarının henüz belli olmadığı söylenen Apple Elektrikli Mini Van’ın görüntülendiği bir video internete düştü. Üstelik arabanın Apple'ın merhum CEO'su Steve Jobs'un mahellesinde görüntülenmesi merakı daha da artırıyor. Söylentiler bu arabanın, çok daha önceden Steve Jobs vefat etmeden tamamlanmış ancak bir türlü üzerinde geliştirmeye vakit bulunamamış bir prototip olduğunu iddia ediyorlar. 

Video son derece standart bir minivanın sokakta kısa bir manevra yapıp uzaklaşmasından ibaret. Tesla'nın süper tasarımlı elektrikli arabalarının karizmasının yanına bile yaklaşmıyor. Oldukça sade aracın ve elektrikli olup olmadığı da anlaşılamıyor. 

Her ne kadar basına sızan haberlerde Apple'ın Mercedes Benz ve Ford’dan teknisyen ve tasarımcıyı kendi bünyesine dahil ettiği söylense de, hiç kimse Apple’ın bir aile arabası yapacağına olasılık tanımıyor.

Apple Tesla'ya Rakip Oluyor, Titan Projesini Başlatıyor

Apple 1997'den Kalma Yongalar mı Kullanıyor?

Apple Sızıntılardan Bıktı

YORUMLAR