Apple'ın Geliştirdiği Destek Uygulaması İnternete Sızdırıldı

Apple'ın Geliştirdiği Destek Uygulaması İnternete Sızdırıldı

Müşterilerine sunmuş olduğu destek ağını genişletmek isteyen Apple'ın konuyla ilgili geliştirdiği bir uygulama internete sızan haberler arasında. Henüz çok net bilgiler elde edilmemiş olmasına rağmen, uSwitch üzerindeki habere göre Apple, müşterilerinin mağazaya gitmelerine gerek kalmadan sorunlarını çözebilecekleri bir iOS destek uygulaması çıkaracak.

Ortaya atılan bilgilere göre uygulamanın tek başına bir iOS destek uygulaması olabileceği gibi, hazi hazırda aktif olan Apple Store uygulamasının içerisine de entegre edilebileceği vurgulanıyor. Bu tür bir uygulamanın Apple tarafından geliştirilmesinde amaç ise daha yararlı ve hızlı destek sağlayabilmek.

Müşterilerinin mağazalarda gereksiz ve uzun bekleyişlerine çare bulmak isteyen Apple, geliştirilen bu uygulama ile sorununuzu mağazaya bile gitmeden çözebilme imkanı sunacak. Sorun çözümlerini hızlandıracak olan uygulama ilk olarak sorular sorarak sorununuzu anlamaya ve sonrasında ise sizi müşteri hizmetleri ile görüştürme ya da sorununuzun çözümü varsa nasıl yapacağınıı gösteren makaleye yönlendirme gibi işlemleri yapıyor olacak.

Apple'ın destek konusundaki başarısını çok daha arttırmasını sağlayabilecek olan bu uygulamanın çıkış tarihi hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Apple'ın muhtemelen gelecek olan yeni destek uygulaması hakkındaki görüşlerinizi bize aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

YORUMLAR