Apple'ın iBooks Uygulaması 130 Milyon İndirmeye Ulaştı

Apple'ın iBooks Uygulaması 130 Milyon İndirmeye Ulaştı

iOS işletim sistemleri üzerinde ve iTunes aracılığıyla masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen Apple'ın iBookstore'u toplam 155 ülkede aktif olarak kullanılmakta. Teknoloji devi Apple yaptıkları en son duyuru ile uygulamalarının indirme sayısının yeni bir dönüm noktasında ulaştığını bildirdi.

Son olarak Japonya için iBookstore'u duyuran Apple tarafından yapılan basın açıklaması sırasında dünya üzerinde kullanıcılarını tarafından uygulamalarının toplam 130 milyon kez indirdiğini belirtildi.

"iBookstore dünya üzerinde bir çok ülkede aktif olarak kullanılıyor ve yemek kitapları, tarih kitapları, biyografiler, resimli kitaplar, ücretsiz çocuk kitapları gibi yüzlerce farklı kategoride birçok kitabı kullanıcılarına sunuyor. iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen iBooks uygulaması dünya çapında 130 milyon kez indirildi." sözlerine Apple tarafından yapılan basın açıklamasında yer verildi.

Güncellenen 3.1 sürümüyle birlikte iBooks şimdi Japonca'da dahil olmak üzere Asya dil kitapları için destek de sunmakta. iPhone, iPod Touch ve iPad uyumlu ve minimum iOS 5.0 işletim sistemi isteyen iBooks uygulamasına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şubat Ayı Andorid Kullanım İstatistikleri

YORUMLAR