Apple'ın iPad Lansmanını Canlı İzleyebileceğiz

Apple'ın iPad Lansmanını Canlı İzleyebileceğiz

Apple bu aralar yine tüm ilgiyi üzerine topladı. Özellikle geçtiğimiz günlerde bizlerle buluşan iPhone 6'dan sonra, kullanıcılara tanıtacağı yeni nesil iPad ile gündeme gelen Apple, yeni lansmanı için hazırlıklarını yapıyor. Biz de arkamıza yaslanıp ekran başına geçiyoruz, geçeceğiz.

Önümüzdeki hafta Kaliforniya'nın Cupertino şehrinde lansmanı başlatacak olan Apple, yeni nesil iPad Air, iPad mini ve iMac'i bizlere tanıtacak. Birkaç güne kadar bu lansmana nasıl katılabileceğimizi düşünüyorduk; Apple ise bizi bu dertten kurtardı. 16 Ekim sabahı başlayacak olan lansman, internette canlı yayın olarak kullanıcılara sunulacak. Apple.com/live'den sunulacak olan bu yayını gerek mobil, gerek ise masaüstünden izleyebilmek için Safari tarayıcısına sahip olmanız gerekiyor; Apple hiç gözümüzün yaşına bakmıyor.

Yeni nesil iOS ürünleri ile ilgili tabii ki de söylentiler yayılmaya devam ediyor. Bunların en başında, yeni iPadler'de bulunacak olan Touch ID sistemi var. Yeni A8 çipi de bu söylentilerin arasında. 

Ekstra olarak 12.9 inç olacağı düşünülen iPadler'i görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple Renkli Logosunu Satıyor

YORUMLAR