Apple'ın Resmi Medya Etkinliğine Hazır Mısınız?

Apple'ın Resmi Medya Etkinliğine Hazır Mısınız?

Eylül ayı boyunca gündemi domine eden Apple daha da fazlasına hazırlanıyor! Şirket 16 Ekim Çarşamba sabahında Cupertino kampüslerinde gerçekleştireceği medya etkinliği için resmi davetiyeleri gönderdi.

Geçen ayki etkinlikte iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch ile bombayı patlatan firma sıradaki medya etkinliklerine "uzun zaman oldu," başlığıyla reklam verdi. Apple'ın kendi kampüsünde gerçekleşecek etkinlik daha ufak çaplı bir alanda olacak olsa popüler firmanın bu seferki hedefi ne olacak merak konusu.

Eylülde mobil sektörüne hükmetmelerinden sonra çoğu kullanıcı sıradaki medya etkinliğinin OS X Yosemite işletim sistemi üzerine yoğunlaşacağını düşünüyor. Belki yeni iPad serileri, daha geniş ekranlı modeller veya geçen yılın iPad Air'ının bir yeni versiyonu tanıtılabilir. Yeni iPad'ler için en çok beklenen özellik dokunmatik kimlik tanımlaması olarak kullanıcıların da isteği üzerine iPhone gibi uzay grisi, gümüş ve altın renklerle piyasaya sunulması bekleniyor.

Yeni MacBook Air da sıradakilerden biri olabilir. Tahmin edilenler arasında herkesin az çok beklediği ürünler var ancak bunları 2015'ten önce görebilecek miyiz; 16 Ekim'i bekleyin.

Dünya Geneli Markalarda Apple Birinci Sırada

YORUMLAR