Apple'ın Son 'İhaneti' İsyan Ettirdi

Apple'ın Son 'İhaneti' İsyan Ettirdi

Apple yeni MacBook’u tanıtmaya başladığı dakikada yeni ürünle ilgili 25 bin twit Apple karargahını hedef aldı. Tüm Apple hayranları Apple’a lanet okuyorlardı. Peki, neden?

Apple’ın yeni MacBook’u bir dizüstü mü yoksa bir tablet mi sorununu cevabı aranıyor. Çıktığı andan itibaren Apple severler kendilerini ihanete uğramış gibi hissettiklerini forumlarda ve Apple kurumsal Twitter ve benzer sosyal sayfalarda ifade ediyorlar. Bunun sebebi sadece cihazın karakteri ve USB3-C çıkışı.

İlk olarak MacBook’un bir iPad olduğunu savunanlar çoğunlukta. Sadece tek farkı bir klavyesi olması. iPad’lerin klavyesi yok ama onlarında tek USB çıkışı var. Yani MacBook dizüstü ve iPad arasında belirsiz bir karaktere sahip. Bu Apple severler tarafından ilk eleştirilen konu.

İkinci konu ise eğer MacBook bir dizüstü ise neden USB3-C kullanarak bütün çıkışları bir tek çıkışa yönlendirdiği ile ilgili. Bu sebepten dolayı kullanıcılar en az 150 dolarlık ek donanım almak zorunda kalacaklar. Bunun sebeplerini sizinle Yeni Apple MacBook Alacaksanız Bunları da Almak Zorundasınız haberimizde paylaşmıştık.

Tüm bu sebeplerden dolayı Apple tüketicisi şu anda şirkete ateş püskürüyor

Google'dan Android Cihazlara Yeni USB Teknolojisi

PC Satışlarında Düşüş Yaşanıyor, PC'yi Terk mi Ediyoruz?

Steve Jobs ve Tim Cook Dostluğunda Şok Edici Detaylar Ortaya Çıktı

YORUMLAR