Apple'ın Yeni Fotoğraf Uygulaması iOS ve Mac'te

Apple'ın Yeni Fotoğraf Uygulaması iOS ve Mac'te

Apple fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, saklayabileceğiniz ve senkronize edebileceğiniz yepyeni bir fotoğraf deneyimini iOS 8 ile getiriyor. Fotoğraflarınız artık hem telefonunuzda hem de Mac masaüstünüzde size aktarma zahmeti vermeden yer alacak.

Tüm cihazlarınızda aynı deneyimi yaşamanın rahatlığını yaşamanızı isteyen Apple, fotoğraf ve video aktarmayı kolaylaştırıyor. Yenilenen depolama alanı fiyatlarıyla iCloud'un Photo Library servisinin tüm cihazlarınıza eş zamanlı senkronizasyonun yanında çektiğiniz yere, zamana ve albüm ismine göre kolay arama ve resimlerin parlaklığını, renk dengesini ve büyüklüğünü başka bir uygulamaya gerek kalmadan düzenleme olanağı sağlayacağı yeni uygulama, belirli aralıklarla çektiğiniz fotoğrafları video haline de getirebilecek.

Bulunduğunuz ortama göre çekim modunu ayarlayan uygulamanın filtrelerle de zenginleştirileceği belirtiliyor.

Eğer fotoğraflarınızı Dropbox yerine iClouds ile senkronize etmek isterseniz, size bedava sunulan 5GB alanın yetmemesi halinde aylık 0.99 dolara 20GB, 3.99 dolara 200GB yere sahip olabiliyorsunuz. 1 terabayta kadar arttırabileceğiniz depolama alanı, 2015'in başında kullanılabilecek fotoğraf uygulamasını tamamlayacak.

Apple'ın Yeni Programlama Dili Swift Tanıtıldı

Windows 8 Başlat Menüsü Ertelenebilir

OS X Yosemite WWDC 2014'te Tanıtıldı

iOS 8 WWDC 2014'te Tanıtıldı

YORUMLAR