Apple'ın Yeni Kampüsü Drone ile Görüntülendi

Apple'ın Yeni Kampüsü Drone ile Görüntülendi

Apple'ın inşasına devam ettiği yeni merkezi havadan görüntülendi. Tasarımıyla dikkatleri çeken merkezin inşaat alanına giden bir Apple hayranı, merkezi drone ile görüntüleyip, YouTube üzerinden bu görüntüleri yayınladı. 

Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Apple, bütün çalışanlarını bir araya getirmek adına geçtiğimiz yıllarda yeni kampüsünün inşasına başlamıştı. 175 dönüm arazi üzerine yapılmaya devam edilen merkez, tasarımı sebebiyle önceleri Uzay Gemisi olarak adlandırılmıştı. Ardından yapılan resmi açıklama ile yeni merkezin Apple Park olarak isimlendirileceği açıklanmış ve 12,000'den fazla çalışana ev sahipliği yapacağı söylenmişti.

San Fransico yakınlarındaki Cupertino'da yer alan Apple Park'ın yapımı tamamlanma aşamasına gelirken, Matthew Roberts isimli bir Apple hayranı merkezi drone ile görüntüleyerek, 4K çözünürlük desteği ile YouTube üzerinden yayınladı. İçerisinde Steve Jobs Tiyatrosu, Ar-Ge merkezi, spor salonu, park alanları ve henüz ne olduğu açıklanmayan "Kir Dağı" gibi yapıların olduğu merkezin 7,000 ağaçla tam bir yaşam merkezine dönüştürüleceği de belirtilirken, Apple'ın yeni merkezle birlikte departmanları arasındaki iletişimi de güçlendireceği belirtilmişti. Görenlerin oldukça beğendiği o merkezin yeni görüntülerini ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Apple'ın Mükemmeliyetçiliği Yeni Kampüsünün Yapımını Yavaşlattı

Apple Yeni Kampüsünü Gösteren Bir Video Yayınladı

YORUMLAR