Aquaman’in Final Fragmanı Yayınlandı

Aquaman’in Final Fragmanı Yayınlandı

Ünlü aktör Jason Momoa'nın başrolde olduğu Aquaman’in final fragmanı yayınladı. DC hayranlarının dört gözle beklediği film, 21 Aralık’ta vizyona girecek.

Batman v Superman ve Justice League filmlerindeki performansıyla kısa zamanda kemik bir hayran kitlesi yaratan Aquaman, kendi hikayesiyle beyaz perdede boy gösterecek.

Başrolünde Jason Momoa'yı izleyeceğimiz DC Genişletilmiş Evreni filmi Aquaman’den yeni bir fragman geldi.

160 milyon dolar gibi devasa bir bütçeyle çekilen film, Atlantis kraliçesi Atlanna ve bir deniz feneri bekçisinin oğlu olan Arthur Curry’nin hikayesine odaklanıyor. Gerçekte Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenen kahramanımız, halkına liderlik etmek ve sevdiklerini korumak için aksiyon dolu bir maceraya girecek.

Filmde Aquaman’i canlandıracak Momoa’ya, Amber Heard, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Patrick Wilson ve Dolph Lundgren gibi isimler eşlik ediyor.

DC spin-off’unun senaryosunu David Johnson, Paul Norris ve Mort Weisinger kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Saw, The Conjuring 2  ve Fast and Furious 7  gibi başarılı filmlere imza atan James Wan oturuyor. 

Kostüm tarafında The Matrix  üçlemesi ve The Amazing Spider-Man  filmlerinden tanınan Kym Barrett bulunuyor. Aquaman’in müzikleri ise Wonder Woman  filminde harika işler çıkaran İngiliz besteci Rupert Gregson-Williams’a emanet edildi.

Aquaman, ülkemizde 21 Aralık’ta vizyona girecek.