Aradığı Aşkı Bulamayan Adam Kendine Robot Sevgili Yaptı

Aradığı Aşkı Bulamayan Adam Kendine Robot Sevgili Yaptı

Kısmetinin kapandığını düşünen 31 yaşındaki Çinli adam, çareyi kendine robot sevgili yaparak buldu. Aradığı aşkı bulamamanın canına tak ettiğini söyleyen Çinli adam, kendi gibi olan insanlara yardım etmek için robotun seri üretimine başlayacağını ifade etti.

Çinli mühendis Zheng Jiajia, talipleri gelmeyince çareyi kendine robot sevgili yapmakta buldu. Sanal gerçeklik üzerinde yaptığı çalışmaları bir adım ileri götürerek kendisi için robot sevgili üretmiş ve geçtiğimiz aylarda bu robot ile evlenmişti.

Jiajia'nın Yingying adını verdiği robot birkaç kelimelik konuşma dağarcığına sahip. Bu modeli geliştirmeyi planladığının altını çizen Jiajia, söz konusu yeniliklerin ardından robotun yürüyebileceğini iddia ediyor. 31 yaşındaki mühendis ülke basınına yaptığı açıklamada söz konusu modelin seri üretimine başlayacağını açıkladı.

Kendine Robot Sevgili Yaptı

Zheng Jiajia'nin böyle bir karar almasında Çin'deki sosyal medya yasağı etkili olmuş olabilir. Zira yurdum insanının ekmek kapısı olan başta Tinder gibi çöpçatanlık uygulamaları, Çin'in sert politikaları nedeniyle kullanılamıyor. Ayrıca Facebook, Twitter ve Snapchat'in de yasaklı listesinde olduğunu da hatırlatalım.

Bizdeki evlilik programlarının orada olmadığını da düşünürsek, Jiajia'nın bu kararı oldukça doğal karşılanabilir. 31 yaşındaki Çinli adam, Yingying ismini verdiği robot sevgilisiyle şu an çok mutlu olduklarını ve uzun yıllar birlikte olmak istediklerini söyledi.

Biz de, Jiajia ve robot sevgilisini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Fakat siz yine de kendiniz gibi birisini bulmaya gayret edin. Baktınız aradığınız aşkı bulamıyorsunuz son çare olarak Jiajia'nın yöntemine başvurabilirsiniz.

YORUMLAR