Arkadaşlarınıza Game of Thrones Spoiler'ı Gönderen Şeytani Site

Arkadaşlarınıza Game of Thrones Spoiler'ı Gönderen Şeytani Site

Popüler kültürün temel taşı haline gelmiş diziler söz konusu olduğunda hepimiz spoiler'lardan nefret ediyoruz öyle değil mi? Özellikle çevrenizde pek az kişini izlemediği Game of Thrones'u ele alırsak, olur olmadık yerlerden spoiler yemeye alışmış olmalısınız. Sizi bu işin cılkının çıktığı bir proje ile tanıştırmak istiyoruz ki önleminizi (eğer mümkünse!) alasınız.

Spoiled.io isimli bir web sitesi, belirttiğiniz telefon numarasına anonim olarak Game of Thrones spoiler'larını SMS olarak gönderiyor! Ekran görüntüsünden de görebileceğiniz üzere gayet net bir şekilde servisin çalışıyor olduğunu söyleyebiliriz (ekran görüntüsündeki bölümü izlemediyseniz şimdiden özür dileriz!). Mesajı atan numaranın da tamamen anonim olması nedeniyle bu kötülüğü kimin yaptığını tahmin etmeniz zorlaşıyor. Ama yine de yakın çevrenizi kollamanızda fayda var.

Ne yazık ki bu servis bedava değil. Her spoiler mesajı için 1 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. Yani kötülük yapmak için ant içtiyseniz, buna "inanmış"sanız diyelim, 1 dolar karşılığında en yakın arkadaşınızın hayatını bir günlüğüne karartabilirsiniz. Game of Thrones hayranları arasında fanatik olanları özenle seçebilirsiniz!

Peki bu şeytani fikir kimin aklına geldi de bu site açıldı? Söylenenlere göre eski erkek arkadaşı tarafından aldatılmış bir kadın intikamını almak için her pazartesi ona Game of Thrones spoiler'ları gönderiyormuş. Yeni nesil biraz çılgın...

HBO, Game of Thrones Korsanlarıyla Aşk - Nefret İlişkisi Yaşıyor

HBO, Korsan Game of Thrones İndirenlere Uyarı Mektubu Gönderdi

YORUMLAR