ARMA 3 Geliştiricisinin Yeni Ücretsiz FPS Oyunu Argo Yakında Çıkış Yapıyor

ARMA 3 Geliştiricisinin Yeni Ücretsiz FPS Oyunu Argo Yakında Çıkış Yapıyor

ARMA 3 ile oyunculara gerçekçi ve geniş çaplı bir savaş deneyimi yaşatan Bohemia Interactive, önümüzdeki haftalarda yeni ücretsiz online FPS oyunu Project Argo'yu oyun severlerin beğenisine sunacak.

Project Argo aslında deneysel olarak geçen sene başlatılan bir projeydi. Bohemia Interactive, Argo projesi başlatılırken oyunun her an iptal edilebileceğini ve çıkmasının garanti olmadığını da belirtiyordu. Fakat firma, testler sonucu Project Argo'ya yeşil ışık yaktı ve resmi olarak çıkış yapacağını duyurdu. Bohemia Interactive'in paylaştığı bilgiye göre Argo çıkış tarihi 22 Haziran 2017 olacak.

Project Argo temel olarak ARMA 3'ün daha küçük çaplı savaşlara yer veren kırpılmış bir sürümü olarak düşünülebilir. Project Argo bize 3 farklı modda 5'erli takımlar halinde savaşabilme imkanı veriyor. Bu modlardan ikisinde belli noktaları kontrol altına almaya, diğerinde de bir yandan saldırırken bir yandan da savunmaya çalışıyoruz. Project Argo, küçük çaplı savaşlara yer vermesine bağlı olarak daha hızlı maçlar yapmamızı mümkün kılacak.

Project Argo tamamen ücretsiz olacak ve oyun içinde herhangi bir oyun için satın alım işlemi içermeyecek. Yani Project Argo'nun ücretsiz oynanabilen oyunlarda yaygın görülen "Pay 2 Win" sistemine sahip olmayacağı söylenebilir. Bunun yerine oyuncular Argo Supperter's Pack adlı 10 dolarlık paketi satın alarak geliştiriciye destek olabilecekler. Bu paket bir takım kozmetik eşyalar ve animasyonlara yer verecek, Argo senaryo editöründe araç kullanabilme imkanı sağlayacak ve premium Argo Supporter sunucularına erişim imkanı verecek.

Project Argo, 22 Haziran'da çıkış yapacak olsa da oyuncular Project Argo'nun prototipini şu an oynayabiliyorlar. Bu prototipi Steam kütüphanenize eklemek ve oynamaya başlamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

Fallout 4'ü Bir Korku Oyununa Çeviren Ücretsiz Mod Çıkış Yaptı

Metal Slug, Samurai Shodown ve King of Fighters Oyunları GOG'da Çıkış Yaptı!

Türk Yapımı Uzay Savaşı Oyunu Voidrunner Steam'de Çıkış Yaptı!

YORUMLAR