Artık Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Özelliğinden Faydalanabileceğiz!

Artık Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Özelliğinden Faydalanabileceğiz!

Merhaba Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere Facebook, bir süre önce anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger'ın görüntülü görüşme özelliğini tanıtmıştı. İlk aşamada bu yeni özellik belli kullanıcılar için hizmete açılmıştı. Facebook Messenger'ın Android ve iOS versiyonlarında birçok kullanıcı bu özellikten faydalanamıyordu. Bu gün yapılan bir güncellemeyle Facebook Messenger görüntülü görüşme özelliği tün Android kullanıcılarının hizmetine açıldı. Böylece Android kullanıcıları akıllı telefon veya tabletlerinin internet bağlantısını ve Facebook Messenger uygulamalarını kullanarak yakınlarıyla görüntülü arama yoluyla iletişim kurabilecekler.

Facebook görüntülü sohbet özelliği şu an Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde aktif olsa da durum iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad tabletler için aynı değil. Facebook Messenger görüntülü arama özelliği belli iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Bu yeni özelliğin kısa süre içerisinde iOS cihazlarda da aktif olması bekleniyor.

Facebook Messenger'ın yeni özelliği kullanılarak mobil cihazlardan bilgisayar kullanıcıları ve diğer mobil cihaz kullanıcıları ile görüntülü sohbet yapılabiliyor. Bu özellikten yararlanabilmek için en güncel Facebook Messenger sürümünü telefon veya tabletinize yüklemeyi unutmayın:

Bu yeni özellikten nasıl yararlanabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

YORUMLAR