Artık Instagram Hikaye Özelliği Takipçi Kazanmanıza Yardımcı Olacak

Artık Instagram Hikaye Özelliği Takipçi Kazanmanıza Yardımcı Olacak

Gün geçmiyor ki Instagram yeni bir güncellemeyle daha bizleri buluşturmasın. Son eklenen özellikle artık hikayelerinize ‘hastag’ ekleyebilir, aradığınız hastagleri içeren diğer hikayeleri aratabilir ve etkileşim sayfanızdan sizinle benzer etiketleri kullanan hikayeleri izleyebilirsiniz.

Üstelik sadece hashtaglerle sınırlı kalmayan Instagram, hikayelere eklediğimiz konumları da daha bulunabilir kılıyor. Yakın çevrenizden konum ekleyerek hikaye paylaşan ‘açık’ hesapları da etkileşim sekmesinden izlemenizi sağlayan yeni güncelleme, kaç hikaye izleyicinizin kullandığınız hashtag ya da konum etiketi sayesinde paylaşımınızı gördüğünü de bilmenizi sağlıyor.

Kısacası kullanıcılarının etkileşimini arttırmak için çalışmaya devam eden Instagram, artık sadece bir sosyal medya uygulaması olmaktan çıktı, insanların ciddi paralar kazanmasına yarayan ticari bir uygulamaya dönüştü. Biraz takipçi kasan sayfalar viralden geçilmez oldu. Daha da fotoğraflarımı kimse beğenmiyor, yok beni kimse niye takip etmiyor diye ağlamayın, daha ne yapsın Zuckerberg size?

YORUMLAR