Artık Kalbinizin Sesini Dinleyerek Hayatınızın Aşkını Bulabileceksiniz

Artık Kalbinizin Sesini Dinleyerek Hayatınızın Aşkını Bulabileceksiniz

Popüler tanışma uygulaması Once, eklediği yeni servisi "Heartbeat" ile artık kalbinizin sesini dinleyerek size en uygun kişileri listeleyecek.

Arkadaşlık uygulaması olan Once, geçtiğimiz günlerde yeni özelliğini duyurdu. Heartbeat adının verildiği bu özellik kalp atışlarınızı dinleyerek size en uygun eşleşmeleri gösterecek. Eğer kalbinize göre bir seçim arıyosanız bu özellik tam size göre olabilir. Bu özellik ile ilgili bir de video yayınlayan şirket bu sayede tam bir çöpçatan gibi çalışacak.

Uygulamanın Heartbeat adı verilen yeni özelliği kalp atışlarını Fitbit ile ölçecek. (Fitbit bilekliğe benzeyen bir tür sensör) Ölçülen veriler uygulamaya iletiliyor ve kalp atışlarınıza en uygun kişi size gösteriliyor. Günde yalnızca bir kere bu özelliği kullanma hakkınız bulunuyor. Uygulama aynı zamanda başkarının profillerini gezerken kalbinizdeki kıpırdaşmayı da kayıt altına alıyor ve nasıl insanlardan etkilendiğinizi anlıyor. Uygulamayı mobil platformlarda kullanabilirsiniz.

Sizce böyle bir uygulama ile hayatımızın aşkını bulmamız mümkün mü? Yoksa yeni çöpçatanımız mı geliyor? Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tinder'ın Son Güncellemesi Eşleşmelerinizi Arttıracak

Tinder'ın Windows 10 Cihazlara Yönelik 3.0 Güncellemesi Yayınlandı

YORUMLAR