Artık Mesajlarınızı Karşı Taraf Okumadan Silebileceksiniz

Artık Mesajlarınızı Karşı Taraf Okumadan Silebileceksiniz

Gönderdiğiniz mesajların karşı taraf görmeden önce silinmesine izin veren 'Privates' isimli uygulama iOS platformunda kullanıma açıldı.

Bi,r mesaj gönderdiniz ve pişman mı oldunuz, artık buna gerek kalmayacak. Privates isimli uygulama acılar içinde kıvranmadan, attığınız mesajı karşı taraf okumadan silmenize olanak tanıyor. Söz konusu uygulama karşı tarafın mesajı açmaması halinde gönderilen mesajın gönderen parti tarafından silinmesine izin veriyor. Söz konusu özelliği kullanmak için Privates uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Kullanıcılarına üç aşamalı güvenlik hizmeti sunan uygulama, mesajların karşı taraf tarafından okunmaması durumunda 3, 12 ve 24 saat içinde mesajları siliyor.

Yani aslında yine de çok hızlı bir çözüm olmasa da biraz içinizi serinletecek bir uygulama Privates. Uygulama şimdilik sadece iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Ancak sakin olun, yapılan bir açıklamaya göre, Privates'in Android ve Windows sürümleri de kısa süre içinde kullanıma girecekmiş.

YORUMLAR