Artık Ses Sisteminizle de Mesajlaşabilirsiniz

Artık Ses Sisteminizle de Mesajlaşabilirsiniz

LG firmasının yeni ürettiği hoparlörler mesajla kontrol edilebiliyor. Yeni geliştirilen Wi-Fi hoparlörlerin mesaj ile kontrol edilmesi için sadece LINE isimli mesaj servisini kullanmak yeterli olacak. 

CES 2015 Fuarı’nda LG yeni bir şova daha imza atacak. Mesajla kontrol edilebilecek olan hoparlörlerini tanıtacak. Hepimizin bildiği “dur-çal-atla” gibi komutların yanı sıra “lütfen parti müziği çalar mısın” gibi mesajları da değerlendirebilecek kapasitesi olan yeni akıllı hoparlörlerin çok ilgi görmesi bekleniyor.

Hoparlörlerin kurulumu da son derece kolay. Tek başına satılan hoparlör kolaylıkla evinizdeki LG Soundbar ile etkileşerek hemen çalışmaya hazır hale geliyor. Ayrıca cihazın yakını gelen her hangi bir telefonun müzik arşivi ile anında iletişime geçebilen yeni nesil LG hoparlörler, vereceğiniz komut ile hemen şarkı listelerinizi çalmaya başlayabiliyorlar.

Çift bant Wi-Fi üzerinden çalışan hoparlörler hem 2,4 hem de 5 Hz bantları destekliyor. Bu sayede BlueTooth üzerinden yapılan etkileşimlerden daha net ve sorunsuz bir performans sağlıyor. Hoparlörden birkaç tane satın alarak birbirlerine tanıttıktan sonra, 5.1 ya da 7.1 ses sistemleri kurgulamanız da mümkün olabiliyor.

Ürün hakkında henüz bir fiyat bilgisi gelmedi. Ancak gelir gelmez sizlerle paylaşacağımıza emin olabilirsiniz. Ancak ürün ilk olarak ABD’de satışa sunulacak

LG Sizi Tuvaletteyken İzliyor!

Çin, Line Kullanmayı Yasakladı!

Line Yazdıklarınıza Göre Sticker Öneriyor

YORUMLAR